25 филмови кои не смеете да ги пропуштите во 2018 година!

Новата година ќе биде одбележана со филмови со суперхерои, продолженија на некои нови, но и некои стари филмови како и филмски адаптации на популарни игри и романи. Од богатата понуда, издвојуваме 25 филмови кои не смеете да ги пропуштите во 2018 година!

Kickboxer: Retaliation, јануари 2018.

Година дена после настаните во “Kickboxer: Vengeance”, Курт Слоан е одлучен никогаш да не се врати во Тајланд. Меѓутоа, додека е вклучен за првак во ММА борба, ќе биде насилно вратен – овој пат во затвор. Тамо доспеал бидејќи некој сака да се бори против огромната “ѕверка“ со име Монгкут. Ако се согласи, Курт ќе добие 2 милиони долари и ќе биде слободен. Иако првично одбива, откако ќе биде распишана потерница по него, нема да му остане ништо друго освен да се бори…

Maze Runner: The Death Cure, јануари 2018.

Maze Runner 3: The Death Cure (2018)

Во кината од јануари 2018.   Жанр: Акција, Научна-Фантастика, Трилер       Година: (2018)   Држава:    Режија: WesRead More →

0 comments

Black Panther, февруари 2018.

Black Panther (2018)

Во кината од февруари 2018.   Жанр: Акција, Драма, Научна-Фантастика       Година: (2018)   Држава:    Режија: RyanRead More →

0 comments

Tomb Raider, март 2018.

Tomb Raider (2018)

Во кината од март 2018.   Жанр: Акција, Авантура       Година: (2018)   Држава:    Read More →

0 comments

Pacific Rim Uprising, март 2018.

Pacific Rim: Uprising (2018)

Во кината од март 2018.   Жанр: Авантура, Акција, Научна-Фантастика       Година: (2018)   Држава:    Режија: StevenRead More →

0 comments

<<<Продолжува на следната страница>>>

Можеби ќе ви се допадне:

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *