Blue World Order (2018)

Blue World Order (2018)Во кината од …2018.

Жанр: Научна-Фантастика

/10

Година: (2018)

Држава: 

Режија: Ché Baker, Dallas Bland

Улоги: Billy Zane, Bruce Spence, Jack Thompson, Jake Ryan, Billie Rutherford, Stephen Hunter, Kendra Appleton, Angelina Leljak, Barbara Hastings

 

Дејство:

Дејството во филмот Blue World Order е сместено во пост-апокалиптичен свет во кој цивилизацијата скоро целосно е уништена. Огромен електро-магнетен пулс ги убил скоро сите деца на планетата, освен Моли (Billie Rutherford), ќерка на Џејк Слејтер (Jake Ryan) …

 

Трејлер:

Можеби ќе ви се допадне:

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *