Euphoria (2017)

Euphoria (2017)Во кината од февруари 2018.

Жанр: Авантура, Драма

6.7/10

Година: (2017)

Држава:  

Режија: Lisa Langseth

Улоги: Alicia Vikander, Eva Green, Charles Dance, Charlotte Rampling, Mark Stanley, Adrian Lester, Tiger Kirchharz, Katja Brenner, Olivia Emden, Christiane Blumhoff

 

Дејство:

Euphoria е приказна за две сестри кои се во конфликт и кои патуваат низ Европа кон мистериозна дестинација…
Премиерата на Euphoria во кината е од февруари 2018.

Трејлер:

Можеби ќе ви се допадне:

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *