Insidious: The Last Key (2018)

Insidious: The Last Key (2018)Во кината од јануари 2018.

Жанр: ХорорМистеријаТрилер

/10

Година: (2018)

Држава:  

Режија: Adam Robitel

Улоги: Josh Stewart, Javier Botet, Lin Shaye, Kirk Acevedo, Bruce Davison, Spencer Locke, Leigh Whannell, Caitlin Gerard, Jerrika Hinton, Angus Sampson

 

Дејство:

Филмот Insidious: The Last Key е четврто продолжение на хорор филмот ‘Insidious’ од 2010 година. Др. Елис Рајнер (Lin Shaye), брилијантен парапсихолог, се соочува со своите најстрашни и лични прогонувања: во својата семејна куќа…
Премиерата на филмот Insidious: The Last Key во кината ќе започне од 3 јануари 2018.

Трејлер:

Можеби ќе ви се допадне:

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *