Scorched Earth (2017)

Scorched Earth (2017)Во кината од февруари 2018.

Жанр: АкцијаНаучна-Фантастика

/10

Година: (2017)

Држава:  

Режија: Peter Howitt

Улоги: Gina Carano, John Hannah, Stephanie Bennett, Alisha Newton, Patrick Gilmore, Ryan Robbins, Luvia Petersen

 

Дејство:

Дејството во филмот Scorched Earth се одвива околу ловецот на уцени, Atticus Gage (Gina Carano) која трага по криминалците во пост-апокалиптичната Земја… Премиерата на филмот Scorched Earth е планирана за февруари 2018.

 

Трејлер:

Можеби ќе ви се допадне:

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *