The Beyond (2018)

The Beyond (2018)Во кината од јануари 2017.

 

Жанр: ХорорНаучна-Фантастика

 

 

 

Година: (2018)

 

Држава: 

 

Режија: Hasraf Dulull

 

Улоги:

David Bailie Jacob
Jane Perry Gillian
Brian Deacon David Johnson
Nigel Barber Alex Grant
Amy Argyle US Mission Controller (voice)
Kosha Engler Jessica 2.0 (voice)
Bruce Chong Dr. Sebastian Lee
Noeleen Comiskey Jessica Johnson
Tom Christian Carl Roberts (as Thomas Christian)
Alissa Juvan Space Station Astronaut (voice-over)
Julian Graham Jim Marcell (voice-over)
Nick Kokotakis Lee Cooksley
Georgina Blackledge Alice Lamont
Melissa Graham News Anchor
Ezra Khan Dr. Kuresh
Jessica Blake Candidate 2
Zack Schor US News Anchor (voice-over)

 

Дејство:

Дејството во филмот The Beyond се одвива во 2019 година, а говори за револуционерната мисија на која се испратени астронаутите низ новооткриена црвоточина позната како Void. Кога мисијата неочекувано ќе се врати, вселенската агенција се обидува да открие што тоа сретнале и виделе астронаутите на своето прво меѓуѕвездено патување…

Премиерата на филмот The Beyond е закажана за 9 јануари 2018 година.

 

Трејлер:

Можеби ќе ви се допадне:

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *